Riječ je o Siniši Mariću, Darku Kršiću i Bojanu Šuškoviću, koji su danas razgovarali sa predsjednikom SPS-a Goranom Selakom.
Selak je tom prilikom donio odluku o formiranju povjereništva SPS-a u Stanarima, čiji je zadatak da okupi nove članove, organizuje rad partije u ovoj opštini i pripremi formiranje opštinskog odbora. Za povjerenika je imenovan Marić.
Selak je istakao da pristupanje trojice odbornika predstavlja značajno pojačanje za SPS i potvrdu da sve više ljudi prepoznaje politiku koju ova partija zastupa.
„SPS nastavlja da raste i da okuplja odgovorne ljude koji žele da rade u interesu građana i razvoja Republike Srpske“, rekao je Selak.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima