Oni su, putem video-snimka, poželjeli premijeru Orbanu pobjedu na narednim izborima.
Kusturica je, između ostalog, poručio da je zahvalan Orbanu što se zalaže za tradicionalne vrijednosti, porodicu, kulturu mađarskog naroda i ekonomski prosperitet, uz napomenu da je mađarski premijer sve to spojio sa svojim konzervativnim stavom.
Данас сам се сусрео са професором Емиром Кустурицом и имамо поруку за @PM_ViktorOrban . pic.twitter.com/216jiCpOZi
— Милорад Додик (@MiloradDodik) March 6, 2026
– Godinama sam prijatelj sa Dodikom i prošli smo kroz brojne različite faze, ali sada vidimo da nacionalni kapacitet srpskog i mađarskog naroda moraju da budu povezani kako bi izdržali sve što je ispred nas. Želimo Vam sve najbolje i da ponovo pobijedite – poručeno je u videu.
Orban im se zahvalio na podršci.
– Hvala, dragi prijatelju – napisao je Orban.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima