Rekao je ministar pravde u Vladi Republike Srpske Goran Selak naglasivši da im to neće biti dozvoljeno, jer, kako je objasnio, gdje god postoji crkva tu ima nade za naš narod.
"Crkva je opstala tokom mnogih ratova, preživjela. I tu imamo sveštenike i vladike koji daju nadu za naš narod", kaže Selak.
Ministar pravde je rekao da gdje god dobije poziv iz FBiH on se odazove i da je nedavno bio u Mostaru, Viskom, Sanskom Mostu, Sarajevu.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
"Na tim područjima uglavnom žive stariji ljudi, srpske nacionalnosti i važno je da budemo dostupni tim ljudima. Kao član Vlade Republike Srpske obići ću svaku crkvu, svaku kapelu i svakog čovjeka na prostoru FBiH i ponovo apelujem, nemojmo prodavati našu zemlju FBiH", poručio je Selak.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima