„To nije Dejtonski sporazum i to nije njegova suština, kao ni suština Ustava BiH. Republika Srpska to ne može da prihvati“, naveo je Dodik u objavi na društvenoj mreži „Iks“.
U retrospektivi protekle sedmice, Dodik je naveo i da je prisustvovao tradicionalnoj bogojavljenskoj litiji u Banjaluci.
Све што ради овакав Уставни суд БиХ засновано је на злоупотребама, на покушајима да нешто наметну Републици Српској.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) January 25, 2026
То није Дејтонски споразум и то није његова суштина, као ни суштина Устава БиХ. Република Српска то не може да прихвати.
Током седмице присуствовао сам… pic.twitter.com/swXgKEMu69
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima