Dejvid i Viktorija Bekam poslali su, čini se, veoma jasnu poruku sinu Bruklinu na drugi dan Božića, usred porodične svađe.
Na društvenim mrežama objavili su video na kojem plešu uz pjesmu "Guilty", koju izvode Barbara Strejsend i Beri Gib, a čiji stihovi nose jasnu poruku: "Nemamo zbog čega da se izvinjavamo".
"Dejvid i Viktorija daju sve od sebe u stilu Berija i Barbare na Božić. Poljupci od nas oboje".
Slučajnost ili ne, objava je uslijedila nakon tvrdnji da Bruklin želi da mu se njegovi slavni roditelji izvine, kao i njegovoj supruzi Nikoli Pelc, usred porodične svađe.
View this post on Instagram
Međutim, čini se da će na to morati još da sačekaju.
Viktorija (51) i Dejvid (50) podijelili su fotografije sa porodičnog božićnog okupljanja u svom domu u Kotsvoldu, pokazujući da su se trudili da izvuku najbolje iz situacije, uprkos odsustvu sina Bruklina.
(Mondo.ba)
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima