"Tokom sedmice boravio sam u Sočiju, gdje sam imao sastanak s predsjednikom Rusije Vladimirom Putinom i prisustvovao plenarnoj sjednici Međunarodnog diskusionog kluba `Valdaj`", napisao je Dodik na društvenoj mreži "Iks" u osvrtu na prethodnu sedmicu.
Русија као гарант Дејтонског споразума има право да покрене расправу у Савјету безбједности УН о стању у БиХ, а Република Српска припрема извјештај који ће Русија представити на сједници.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) October 5, 2025
Током седмицe боравио сам у Сочију, гдје сам имао састанaк с предсјeдником Русије… pic.twitter.com/uaHFpY1DJg
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima