Foto: Agencije
“Svakog prvog petka u mjesecu organizovaćemo „Dane otvorenih vrata“ u Ministarstvu pravde Republike Srpske. Predsjednik Vlade Republike Srpske traži od nas da budemo dostupni i na usluzi građanima. Ministarstvo nije udaljeno od naroda – ono postoji zbog naroda. Riječ i potrebe građana su na prvom mjestu. Republiku Srpsku gradimo zajedno”, naveo je Selak u objavi na Instagramu.
View this post on Instagram
Hit Nedjelje
15.01.2026 | 11:12
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
17.06.2026 | 11:59
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
16.06.2026 | 21:47
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima