Kako je Selak naveo u svojoj objavi na društvenim mrežama, susret je bio prilika za razgovor o iskustvima, izazovima i odgovornostima koje nosi ova važna funkcija.
“Tri ministra pravde Republike Srpske, a jedan zajednički cilj – služiti narodu i čuvati ustavni poredak Republike Srpske. Sa dragim prijateljima i kolegama, DŽerardom Selmanom i Milošem Bukejlovićem, razgovarali smo o iskustvima, izazovima i odgovornosti koju ova važna funkcija nosi. Ponosno čuvamo institucije Republike Srpske, svjesni da je pravda temelj slobode,“ naveo je Selak u objavi na društvenim mrežama.
Susret trojice ministara pravde nosi simboličnu poruku kontinuiteta institucija i zajedničke posvećenosti očuvanju pravde i ustavnosti i zakonitosti u Republici Srpskoj.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima