Selak je na mreži X objavio fotografije spomenika od 5. oktobra 2024. i 12. avgusta 2025, uz poruku: „Spomenik nije predizborna dekoracija! Da li je ovo manipulacija sa našim najsvetijim“?
Споменик није предизборна декорација!
— Selak Goran (@SelakG) August 13, 2025
Овако је изгледало 5.10.2024. године, само дан пред изборе, а синоћ, 12.8.2025, овако изгледа споменик.
Да ли је ово манипулација са нашим најсветијим? pic.twitter.com/bWPLPKXvuj
On je naglasio da je Stanivuković tada osvijetlio i dekorisao spomenik koji je još bio u izgradnji, kako bi „dirnuo emocije birača i prikupio političke poene“.
„SPS je uvijek bio za izgradnju Centralnog spomen-obilježja i nikada ga nismo zloupotrebljavali u političke svrhe“, poručio je Selak.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima