Kako je naveo, autobusi staju na stajalištima bez nadstrešnica, trotoari su obrasli u travu, a ulice nestaju nakon svake jače kiše. Putevi se, kako kaže, svakodnevno urušavaju pod teretom vremena i potpune nebrige nadležnih.
– Priječani su svega osam kilometara od centra Banjaluke, ali djeluje kao da su potpuno zaboravljeni. Tražimo samo osnovne stvari: da građani mogu bezbjedno hodati, da ih kiša ne odsiječe od grada i da djeca imaju gdje da se sklone dok čekaju autobus – poručio je Ponorac.
Iz Socijalističke partije Srpske pozivaju Gradsku upravu da prestane da ulaže isključivo u centar grada i glavne bulevare, te da pažnju i resurse ravnomjernije usmjerava ka svim dijelovima Banjaluke.
View this post on Instagram
– Svaki Banjalučanin je važan. Svako naselje zaslužuje pažnju i dostojanstven život – zaključuje se u poruci koju je Ponorac objavio na društvenim mrežama.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima