Lider DNS-a rekao je da mu je drago da su oni u ovoj partiji prepoznali snažnog partnera i priliku da zajedno grade Republiku Srpsku po mjeri građana.
"DNS-NPS: zajedno rastemo, zajedno radimo, zajedno ćemo i pobijediti! Idemo dalje", poručio je Nešić.
Podsjećamo, Predsjednički kolegijum SPS-a raspustio je prošle sedmice Opštinski odbor te stranke u Gacku.
U saopštenju su iz SPS-a naveli da je odluka donesena zato što je taj opštinski odbor u posljednje vrijeme postupao suprotno odlukama i smjernicama viših organa i rukovodstva Partije.
"Opštinski odbor nije ispoštovao dogovor postignut 24. maja na sastanku u Gacku sa rukovodstvom partije. Opštinski odbor više od osam mjeseci, od završetka lokalnih izbora, nije zakazao niti održao nijedan sastanak", istakli su u saopštenju.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima