Kako je naveo na društvenoj mreži X, prisustvovao je događaju u svojstvu predsjednika SPS-a, naglašavajući da su ovakvi prijemi važna prilika za razmjenu stavova i jačanje međusobnih odnosa.
View this post on Instagram
– Vjerujem da je potrebno graditi odnose između srpskog i drugih naroda, posebno u vrijeme nove administracije u Sjedinjenim Američkim Državama. Uvijek treba iskoristiti svaku priliku da se prenese stav i glas Republike Srpske – poručio je Selak.

On je naglasio da je dijalog sa zvaničnim predstavnicima svih zemalja od velikog značaja, ne samo za međusobno razumijevanje, već i za pozicioniranje Republike Srpske u savremenim političkim i ekonomskim procesima.
– Uvijek sam stava da treba razgovarati sa svima i da ću se odazvati gdje god da me pozovu. Važno je da se čuje glas Republike Srpske – istakao je predsjednik SPS-a.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima