Đoković nije uspio da se domogne svog 100. ATP trofeja, jer je u finalu Mastersa u Majamiju poražen od Jakuba Menšika, rezultatom 2:0.
Ipak, imao je veliku podršku kako na stadionu, tako i od ljudi kraj malih ekrana koji su srdačno navijali za njega.
Bivša zadrugarka, Stanija Dobrojević, na Instagramu je podijelila zanimljive trenutke sa meča. Ni kiša je nije spriječila da gleda Đokovića i ostane da ga bodri do kraja.
“Pokisli smo čekajući Noleta. Izgubila sam glas navijajući i čekajući stotu titulu”, napisala je Stanija.
Pokazala je i šta se dešavalo poslije meča. Đoković je, iako pomalo razočaran zbog gubitka, ipak davao autograme i ćaskao sa fanovima iz publike, prenosi Avaz.

Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima