Jedna od najlepših žena svijeta se nažalost nedavno sretala i sa brojnim negativnim komentarima na račun svog izgleda nakon treće trudnoće, a kada je vratila staru figuru, ponovo su je napadali za brojne korekcije na licu i navodnu upotrebu ozempika.
View this post on Instagram
Ipak, Adrijana je nastavila da radi ono što zna najbolje, osvaja modne piste i pokaže da ni u ovim godinama nema konkurenciju.
Sada je bila glavna tema i na pomenutoj utakmici Pari Sen Žermen i Olimpika iz Marseja kada je prošetala bez šminke i u dresu kluba za koji je navijala, Pari Sen Žermen. Navijači su je ubrzo proglasili inspiracijom i talijom jer je njihov tim tada i pobijedio.
Za ovu priliku manekenka je odabrala široke farmerke koje su sve modernije ove godine, dres plave boje i jednostavne patike.
Kosu je zalizala i pokupila u punđu, a svima se dopalo i to što na licu nije imala ni trunku šminke, prenosi Blic.
Lima je nasmijano pozirala na terenu dok su navijači poželjeli da je vide bar u ulozi sudije, dobro bi joj stajala.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima