Ovih posljednjih nedjelja, na guglu ljudi češće traže da li je neko „nestao“ sa političke scene i gdje, a manje zašto nema nekog proizvoda kog koriste.
Pa je tako mrežama počela da cirkuliše slika sa gugla da ljudi kad žele da guglaju gdje je nestao, gugl im sam kao ponudu nudi imena domaćih političara koji se od pada nadstrešnice ne oglašavaju.
Provjerite sami i uvjerićete se u to.

Pa tako, kad ukucate u gugl gdje je nestao, izlaze vam sami kao ponuđeni Toma Mona, Šapić, Vesić, Nebojša Stefanović, Nestorović. Sve ljudi sa političke scene koji su nam jedno vrijeme izlazili iz frižidera.
Sad kad postoji mogućnost odgovornosti zbog pada nadstrešnice u Novom sadu, ali i drugih prekršaja i skandala na vlasti širom Srbije, nema ih nigdje. Tako da je normalno zapitati se – gdje su nestali?
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima