Turski turisti na motorima snimili su pomoću kamere na kacigi saobraćajnog policajca u Jablanici kako uzima mito od 20 evra.
Naime, na snimku se vidi par turista iz Turkse, koji su se kretali motociklima kada ih je saobraćajni policajac zaustavio.
Odmah na početku objasnili su mu da ne znaju naš jezik i pokušali da se sporazumiju na egleskom.
Policajac je onda pokušao da im objasni da su napravili prekršaj u toku vožnje pritom vrlo oskudno baratajući engleskim jezikom.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima