Stjepan Terzić, načelnik PU Bijeljina, istakao je da su došli do operativnih podataka da se na području Lopara jedno lice bavi nelegalnim uzgojem indijske konoplje, koja se koristi za proizvodnju marihuane.
"Službenici PU Bijeljina su 16. avgusta obišli lokaciju i uhapsili lice S.A. koje su zatekli u zasadu. Pronađeno je 519 stabljika indijske konoplje, ukupne težine 172 kg, 521 saksija u kojima je konoplja bila zasađena, cijev i pumpa za navodnjavanje", naglasio je Terzić.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima