Naravno, bilo je mnogo emocija, suza, osmijeha, zagrljaja sa porodicom... Sve je to i nekako očekivano u momentu kada postajete najbolji koji je ikada kročio na teniske terene.
Poslije dugačkog govora na stadionu "Filip Šatrije" i podizanja trofeja na Rolan Garosu treći put u karijeri, uslijedila je i ona najljepša stvar - intoniranje nacionalne himne.
Nije mogao Đoković ni tada da sakrije emocije.
Prvo je sve ispratio sa velikim ponosom i osmijehom, zatim je krenula i poneka suza radosnica.
Ali sve vrijeme je Novak pjevao "Bože pravde" iz dubine duše, prenosi "Telegraf".
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima