Đoković je imao nekoliko rasprava sa ljudima u svojoj loži tokom meča drugog kola sa Martonom Fučovičem.
Tada su ga novinari pitali šta on to tačno traži da mu se govori tokom meča, a Novak se našalio:
"Banane, urme i vodu", uz "mrtav ozbiljan" izraz lica odgovara Novak.
"Stvarno, ne znam kako me ne razumeju? Pokažem im ovako – to je banana, pa ovako – za urme, i onda ovako – za vodu. Ništa taktički… Svaki put se dogovorimo pre meča – i dalje me ništa ne razumeju, pa mi donesu jabuku. Kakva jabuka, čoveče?! Onda nađem krušku u torbi, kao da urme ne mogu negde da se nabave… Sada mi još stavljaju i neke magnete, baš svašta", šali se Novak, a svi u sali se smeju.
Danas, dva dana kasnije, Novak opet pred novinarima, koji su mu spremili iznenađenje – banane, urme, voda, a bogme i magnet.
Nasmijao se Đoković od srca:
"Carevi ste, hvala vam puno ljudi", kazao je Đoković, navodi N1.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima