U saopštenju ABA lige navodi se da je sportski direktor Partizana prekršio Disciplinski pravilnik.
Sportski žurnal navodi da Zoran Savić neće moći da prisustvuje večerašnjem trećem meču između Partizana i Studentskog centra, koji će biti odigran od 20 sati u “Štark areni”. Savić je ujedno kažnjen i novčano sa 1.500 evra.
U saopštenju ABA lige se navodi da je Savić poslije meča sa Studentskim centrom verbalno napao i vrijeđao sudiju Dragana Porobića, što je bilo evidentirano u delegatskom izvještaju utakmice.
Dalje se navodi da sportski direktor Partizana nije uložio žalbu na odluku i da ima 21 dan da plati novčanu kaznu.
Pobjednik večerašnjeg meča između Partizana i Studentskog centra igraće u polufinalu plej-ofa ABA lige protiv Cedevita Olimpije.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima