Foto: Ilustracija
Banjalučanin A. Š. uhapšen je nakon što je primjećen da na javnom mjestu šmrče kokain.
Uhapšeni je drogu konzumirao sa telefona, prenosi "Srpskainfo".
Njegov sugrađanin B. M. uhapšen je zbog posjedovanja kokaina.
Obojici su uručeni prekršajni nalozi.
Prijedorčanin M. M. zaradio je krivičnu prijavu nakon što je u njegovom autu pronađena PVC kesica sa marihuanom, prenosi "Blic".
Hit Nedjelje
15.01.2026 | 11:12
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
17.06.2026 | 11:59
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
16.06.2026 | 21:47
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
15.06.2026 | 15:27
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima