Stanivuković je rekao da grad neće ostati bez grijanja, saopšteno je iz Gradske uprave.
"Najaviti da je grijanje ugroženo, i to bez odluke Upravnog odbora i konsultacije sa gradom, koji je suvlasnik 49 odsto, je krajnje neozbiljno i neodgovorno prema gradu i građanima Banjaluke", rekao je Stanivuković, nakon što je iz preduzeća "Eko toplane" saopšteno da je od 1. januara upitan nastavak sezone grijanja u Banjaluci.
On je poručio nadležnima u ovom preduzeću da razmisle i o traženju ostavki.
Iz banjalučkog preduzeća "Eko toplane" jutros je saopšteno da je od 1. januara upitan nastavak sezone grijanja u Banjaluci zbog poskupljenja energenata, kao i kompletnog poslovanja, te da je gradu ponovo upućen zahtjev za povećanje cijena od 59 odsto.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima