U Banjaluci će se „Mundijal iz bloka“ organizovati u Sportskoj dvorani „Borik“, a gledanje utakmica reprezentacije Srbije biće omogućeno na displeju od 100 kvadratnih metara. Takođe, biće organizovana humanitarna tombola sa iznenađenjima, a biće postavljene i donatorske kutije gdje će svi navijači imati priliku da prilože novac.

Foto: Ustupljena fotografija
"Cilj je jasan: Uz gledanje utakmice i podršku našim „Orlovima“, sakupiti novac za kupovinu placa i izgradnju kuće osmočlanoj porodici Gašić iz Zalužana nadomak Banjaluke, a za šta je potrebno više od 100.000 KM", poručili su iz organizacije “Srbi za Srbe”.
Banjaluko, svi u Borik!
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima