Selekcija Srbije odigrala je užasno loš meč protiv Albanaca, gotovo da pošteno nije zaprijetila golmanu rivalskog tima, a pred sam kraj meča razočarani navijači su nekoliko puta pozivali na smjenu Dragana Stojkovića Piksija.
Grmilo je na stadionu u Leskovcu “Piksi, odlazi” nekoliko minuta uzastopno, a fudbaleri i selektor Srbije su izviždani od strane svih na stadionu poslije katastrofalne igre na meču sa Albanijom.
Vrlo brzo poslije meča želja navijača se i ostvarila, pošto je Dragan Stojković Piksi sam donio odluku da ode sa klupe reprezentacije Srbije i podnio je ostavku na mjesto selektora nacionalnog tima.
Time je završena njegova era na klupi Srbije koja je trajala od 2021. godine, kada je on preuzeo klupu Orlova.
On se prije nekoliko trenutaka pozdravio sa svim igračima u svlačionici i saopštio im svoju odluku, time je poslušao pozive da napusti klupu selekcije Srbije nakon neuspjeha na meču sa Albanijom, piše Telegraf.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Milioner (79) traži ženu: Objavio listu zahtjeva
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima