Poslije eliminacije trećeg tenisera na ATP listi Karlosa Alkaraza u drugom kolu US opena i Đoković je završio učešće na grend slem turniru u Njujorku, doživio je poraz od Popirina u četvtom međusobnom duelu.
Popirin je upisao najbolji rezultat na grend slem turnirima, prvi put je uspio da prođe treću rundu na nekom od četiri najveća turnira u sezoni.
Naredni rival biće mu Amerikanac Frensis Tijafo koji je u maratonskom meču savladao sunarodnika Bena Šeltona poslije nešto više od četiri sata sjajne igre dvojice tenisera.
Ovo je najlošiji Đokovićev rezultat na US openu još od od 2006. godine, tada ga je u trećem kolu eliminisao Lejton Hjuit.
Đoković će morati da sačeka na jubilarnu 100. titulu u karijeri.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima