Foto: Ilustracija
U pitanju je pozamašna suma – 1.500 evra. Sve se dogodilo u Ljubljani, a novac je pronašla žena koja je napravila fotografiju na licu mjesta te novac odnijela u Policijsku stanicu Šiška.
Novac se nalazi u stanici a onaj ko je zaboravio da ga uzme sa bankomata treba da se obrati policiji i dostavi dokaz da je novac njegov.
Kako navodi pomenuti portal, vlasnik novca treba izvodom iz banke da dokaže da je novac njegov a potom će mu isti biti vraćen.

Hit Nedjelje
15.01.2026 | 11:12
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
17.06.2026 | 11:59
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
16.06.2026 | 21:47
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
15.06.2026 | 15:27
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima