Iz policije navode da su im radnici “Zvornik puteva” juče prijavili da su uočili da je porušena tabla sa natpisom “Dobro došli u Republiku Srpsku” na međuentitetskoj liniji na putu Zvornik – Vlasenica u mjestu Luke.
Po prijavi su postupili pripadnici Policijske stanice Vlasenica, potvrdili navode i izvršili uviđaj.
Ovo nije prvi slučaj da se tabla na kojoj se izražava dobrodošlica u Republiku Srpsku nađe na meti vandala. I ranije se dešavalo da bude porušena ili prefarbana
O svemu je obaviješten nadležni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu koji je naložio da mu se dostavi izvještaj o počinjenom krivičnom djelu oštećenje ili oduzimanje tuđe stvaru.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Milioner (79) traži ženu: Objavio listu zahtjeva
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima