"Јedni grade auto-puteve, drugi bi ih blokirali", izjavio je Dodik.
Dodik je istakao da je najvažnije da na jučerašnjem protestu opozicije u Banjaluci nije bilo ekscesa, a da svako ima pravo da izražava svoje demokratske stavove.
"Važna je stvar biti kandidat za predsjednika Republike i svaki kandidat mora da se navikne i na pobjede i na poraze. Ko dobija ima pravo da se veseli, ko gubi da se ljuti", istakao je Dodik, koji je kandidat SNSD-a za predsjednika Republike Srpske.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima