Foto: Agencije
Baja je danas u Banjaluci snimao video spot za svoju novu pjesmu, a potom je ušao u Palatu Republike.
-Uvijek mi je drago susresti se sa Bajom Malim Knindžom, velikim prijateljem Srpske, koji je našoj Republici posvetio i svoju novu pjesmu – objavio je Dodik na društvenim mrežama.
Увијек ми је драго сусрести се са Бајом Малим Книнџом, великим пријатељем Српске, који је нашој Републици посветио и своју нову пјесму. pic.twitter.com/25L2rmYoHu
— Милорад Додик (@MiloradDodik) December 21, 2023
Hit Nedjelje
15.01.2026 | 11:12
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
26.05.2026 | 12:31
Milioner (79) traži ženu: Objavio listu zahtjeva
17.06.2026 | 11:59
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima