Druga seniorska sezona u karijeri jedne od najboljih srpskih atletičarki Angeline Topić mogla bi da bude krunisana i prestižnim priznanjem Evropske atletske federacije.
Angelina je u konkurenciji juniora postala evropska šampionka u Jerusalimu tokom avgusta, a nedavno je u Dijamantskoj ligi zauzela treće mjesto u konkurenciji starijih rivalki.
Osim toga, ove sezone je lider među takmičarkama do 20 godina pošto je preskočila 1.97. Treba napomenuti da je na Svjetskom prvenstvu seniora u Budimpešti zauzela sedmo mesto, dok je na Evropskom prvenstvu u zatvorenom u Istanbulu bila četvrta.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima