Smrt ambasadorke ženske pomoći objavljena je u srijedu uveče, u postu koji je napisala njena porodica na svom profilu na „GoFundMe“.
Medi je bolovala od rijetkog oblika tumora mozga koji joj je dijagnostikovan prošle godine, nakon rođenja ćerke Opal.
„Sa dubokom tugom objavljujemo smrt Medi Anholt, naše voljene kćerke, sestre, bliznakinje, prijateljice, supruge i majke, koja je napustila ovaj svijet u srijedu 13. septembra, u 35. godini“, navela je porodica.
View this post on Instagram
„Možda znate da je Medi ubrzo nakon rođenja njene nevjerovatnek ćerke Opal prošle godine dijagnostikovan rijedak i agresivan oblik raka mozga. Ona je podnijela operaciju i tretman koji je uslijedio sa zadivljujućom gracioznošću i hrabrošću, u pratnji svoje porodice i odanog supruga Bena na svakom koraku. Posljednje sedmice provela je u kući svojih roditelja, Sunflover House, okupana u ljubavi i smirenosti, uz zvuke prirode svuda okolo. Preplavljeni smo zahvalnošću brojnim prijateljima koji su nas podržavali svojom ljubavlju i molitvama tokom ovog teškog vremena, kao i nebrojenim medicinskim sestrama, ljekarima i NHS u celini, koji su je tretirali sa nepogrešivim dostojanstvom i saosjećanjem. Naročito želimo da se zahvalimo veličanstvenom timu u ‘Seaton Hospice at Home’, koji su oličenje empatije, profesionalizma i ljubavi“, saopštili su.
Medi je glumila u sitkomima na kanalima BBC, ITV i Channel 4, a bila je redovna gošća u emisiji „This Morning“.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima