- Svi se nadamo da možemo dalje. Imaćemo svoje šanse, zaista duboko vjerujem da možemo proći dalje. Veliki je benifit od igranja evropskih utakmica, kako finansijski, tako i marketinški. Ne treba uopšte spominjati šta bi značilo klubu da prođe dalje - kaže Jandrić.
Jandrić se zahvalio navijačima koji su omogućili Borcu da se u Beču osjeća kao kod kuće.
- Uopšte ne sumnjam kakva će fantastična atmosfera biti za koji dan u Banjaluci. Navijači su bili i biće naš 12. igrač - poručio je Jandrić.
On je dodao da je prioritet borba za vrh tabele u Premijer ligi BiH.
- Imamo dobru ekipu, tu su Zrinjski, Sarajevo, borićemo se i vidjećemo kako će to na kraju izgledati - poručio je Jandrić.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima