Foto: Agencije
Kako se vidi na slikama, jahta se zove Tara, kako je ime i njegove kćerke.
Novak je bio u luki Gruž koja pripada Dubrovniku.
U tom dijelu hrvatskog grada se nalazi niz veoma skupocjenih jahti, tako da je i Đoković sa svojom bio te lijepe plejade plovila.
On je odmah poslije Vimbldona naglasio da se neće pojaviti na Mastersu u Kanadi, ali da će se u Sinsinatiju pripremiti za predstojeći US Open, prenosi Telegraf.
Hit Nedjelje
15.01.2026 | 11:12
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
17.06.2026 | 11:59
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
16.06.2026 | 21:47
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima