Kao što je poznato Beograd je na tri godine otkupio licencu od Bukurešta za turnir iz serije 250, a posljednje izdanje Srbija opena održano je u Banjaluci u aprilu pod nazivom Srpska open. Iako su se organizatori nadali da će i dalje ostati u najvećem gradu Srpske, a političari obećavali da će dati sve od sebe da se to desi, sada je jasno da je sve bila utopija, piše Sport klub.
– Oduševljen sam što mogu da otkrijem da ćemo od 2024. vratiti turnir iz Beograda u Bukurešt – istakao je Cirijak.
On je istakao da je cilj da turnir dobije ATP seriju 500, a upravo iz tog razloga je ove godine preseljen i turnir iz Beograda u Banjaluku. Porodica Đoković sređuje terene i takođe se nada da će dobiti licencu za seriju 500 naredne godine, piše Sport klub.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima