Tako su odbojkaši samoprozvanog Kosova osigurali plasman u četvrtfinale, a pobjedu bez ispaljenog metka su proslavili na način koji se nije baš svidio javnosti u Srbiji.
Kosovski odbojkaški savez objavio je fotografiju svojih reprezentativaca kako poziraju sa zastavom, pokazujući pritom simbol dvoglavog orla:
“Kosovo je u četvrtfinalu Balkanskog prvenstva, Srbija se nije pojavila na terenu. Kosovo je među osam najbolji momčadi Balkanskog prvenstva u odbojci na pijescu, koji se održava u Balikesiru u Turskoj”, poručili su iz samoproglašenog Kosova na službenoj Facebook stranici, piše gol.hr.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima