"Sveti Vasilije Ostroški, moli Boga za nas. Osnovna škola Vladislav Ribnikar" napisao je Đoković na kameri i docrtao srce.
Zatim je na terenu, u kamere, kroz suze, pričao o zločinu koji je uznemirio cijelu Srbiju.
- Želeo bih da svima kažem da mi je najiskrenije žao. Nisam imao priliku da se obraćam javnosti do sada povodom ovog masakra. Moje naiskrenije saučešće svim porodicama preminule dece. Ja sam roditelj dvojice male dece i mogu samo da zamislim kako se osećaju ti roditelji. Želim im snagu i ljubav, nadam se da će preboleti ovo... - rekao je u suzama Novak i otišao na klupu gdje je stavio peškir preko lica.
Učenik sedmog razreda trećeg maja ubio je osam učenika, čuvara i ranio još sedam osoba.On se intezivno spremao za ovaj zločin što se između ostalog moglo vidjeti i po onome šta je pretraživao na internetu.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima