Sukob se dogodio poslije utakmice u Inđiju između Železničara i Bekamenta.
Na konferenciji poslije meča prije kratkog obraćanja povodom same utakmice začuo se razgovor uz tvrdnje stratega gostujuće ekipe.
"Dobio sam crveni karton. Ceco, bio sam zaključan u hodniku sa nekim gospodinom, ja ne znam ko je. On me je napao. On je mene udario. Odbranio sam se. Ja znam šta će ti ljudi tamo. Šta će policija tu? Mene je policija identifikovala za vrijeme utakmice. Nisam mogao da izađem. Bio sam zaključan u hodniku. Ovaj jedan što je došao imao je majicu kluba, drugi je došao u civilu" istakao je Bošković tokom razgovora na konferenciji.
Trener Bekamenta je od 2011 .d0 2016. predvodio rukometašice Srbije, a najveći uspjeh ostvaren je 2013. na Svjetskom prvenstvu kada je osvojena srebrna medalja.
Inače, Železničar je meč riješio u svoju korist 32:26 i tako izjednačio na 1-1 u polufinalnoj seriji. Pobjednik narednog meča plasiraće se u finale, prenosi "Telegraf".
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima