U današnjem meču neće biti ni muzike ni uobičajenog spektakla navijača crno - bijelih.
Navijači Partizana, kako su i najavili, u tišini prate prvo poluvrijeme, a tek u drugom će bodriti izabranike Željka Obradovića.
Zbog najveće tragedije koja je zadesila Srbiju u 21. vijeku košarkaši Partizana protiv Reala odigrati u kompletno crnoj opremi i nosiće natpis "Vladislav Ribnikar".
Crno-bijeli vode protiv Reala u seriji sa 2:1 i nedostaje im jedna pobjeda za plasman na Fajnal for.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima