Foto: Printscreen
Želio je da snimi znamenitosti Banjaluke, pa je stigao do Sabornog hrama Hrista Spasitelja, a tu ga je sačekalo ugodno iznenađenje.
Iz crkve je upravo u tom momentu izašao Novak Đoković, a snimio ga je na izlazu. Đoković se prekrstio po izlasku iz crkve, a onda nastavio u društvu tjelohranitelja ka autu.
Ispoštovao je sve koji su željeli da se fotografišu sa njima, a onda ušao u automobil, piše N1.
Hit Nedjelje
15.01.2026 | 11:12
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
17.06.2026 | 11:59
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
16.06.2026 | 21:47
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima