Srpski teniser je prošle godine ostao bez dozvole za ulazak u Australiju, propustio je svoj omiljeni grend slem u Melburnu, ali je ove godine riješen da ga osvoji.
Uvod za to imaće u Adelejdu gdje je obavio prvi trening.
Novak Djokovic has hit the court in Adelaide, almost a year after being booted from the country because of his vaccination status. The world number 5 held a practice session ahead of the Adelaide International this Sunday @9NewsAdel pic.twitter.com/uhtOeRo4H5
— Ella Duffy (@ellakduffy) December 28, 2022
Novak je do sada devet puta trijumfovao na prvom grend slemu i cilj mu je da dođe do 10. titule.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima