Fudbalska reprezentacija Hrvatske predvođena selektorom Zlatkom Dalićom sletjela je na zagrebački aerodrom Franjo Tuđman oko 17:30.
Oni će, istom rutom kao i prije četiri godine, kada su slavili srebro iz Rusije, krenuti prema Trgu bana Jelačića, gdje ih čeka već veliki broj građana.
Grad Zagreb i HNS potvrdili su da će za okupljene na glavnom zagrebačkom trgu pjevati Jura Stublić i Film, Daleka obala, Prljavo Kazalište, Dalmatino, Zaprešić Boys, Opća opasnost i Slavonia bend.
Službenu himnu Republike Hrvatske otpjevat će Klapa Hrvatske ratne mornarice "Sveti Juraj".
Podsjećamo, Hrvatska je savladala Maroko u meču za treće mjesto rezultatom 2:1. Strijelci su bili Joško Gvardiol i Mislav Oršić.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Milan Savanović napustio Nebojšu Vukanovića i osuo paljbu po njemu
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima