Nakon Beča, gdje su snimane scene proslave godišnjice mature, Andrić i njegova ekipa snimali su u studiju u okolini Beograda kada ih je posjetio Gordan Matić, direktor Filmskog centra Srbije.
"Šta reći o ‘Munjama’? Mnoge generacije su odrasle na ovoj Andrićevoj komediji koja se pojavila u pravom trenutku i donela jednu potpuno novu energiju u srpski film. Tragovi te energije su i dan-danas prisutni u našoj kinematografiji. Pošto na nastanku drugog dela radi ista ekipa koja nam je podarila prvi film, siguran sam da neću pogrešiti ako kažem da možemo da očekujemo još jedan kultni film. Znam koliko su autori dugo i pažljivo radili na ovom projetku, i siguran sam da on neće korespondirati samo sa starijim generacijama, nego i sa mladima koji u vreme prvih ‘Munja!’ još nisu bili rođeni. Već sledeće godine možemo da očekujemo veliku zabavu u bioskopima širom Srbije", rekao je Matić.
Hit Nedjelje
Kaja Kalas: Stanje u svijetu takvo da je vrijeme da počnemo da pijemo
Popularno
Riki Martin nastupio u Beogradu: latino energija na River Festu
Ombudsmanka za djecu na službeni put u Madrid povela i muža?
Pratite nas
Putem naših društvenih mreža
Provjerite stanje na graničnim prelazima